В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №382

Улична лампа

Начало
21.08.2020
ID:
382

Друго

Място/адрес: ул. „Градешница“ 51, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, от дълго време на улица Градешница уличното осветление е много оскъдно. Неколкократно се опитах да се свържа с отговарящи служители за осветлението, но без успех. Няколко пъти устно имах обещание, че на въпросното място ул. Градешница 51-53 , ще бъде сложена улична лампа, но уви. Обръщам се с молба да ни бъде поставена улична лампа на електрическия стълб, тъй като наличните други са далече и точно пред нас вечерта е изключително тъмно. Другата причина поради която искаме да се постави улична лампа е , че контейнера за боклук остава точно пред този стълб, на който няма осветление и много пъти недобросъвестни граждани са използвали случая, за да оставят вечерта своите нерегламентирани големи по обем боклуци.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 15.09.202016:49
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че бе извършена проверка на посочения от Вас адрес. Сменени са изгорели крушки в осветителни тела на улица "Градешница" - около №51. Предстои бъдеща подмяна на старите осветителни тела с нови. Това ще доведе до по-добра осветеност на всички улици на територията на Асеновград.
  • 21.08.202012:07
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали