В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №381

Съкратено разписание на автобусна линия Асеновград-с. Мулдава-с. Стоево

Начало
21.08.2020
ID:
381

Друго

Място/адрес: ул. Съединение №4, 4249 Мулдава, България

Описание: Здравейте, Пиша Ви повторно относно съкратеното разписание на автобусна линия Асеновград - с. Мулдава - с. Стоево. Благодаря Ви, за отговора на първия ми сигнал. Разписанието, което сте ми изпратили, се изпълнява само на хартия, но не и в действителност. Два поредни дни липсва автобус сутринта, който трябва да тръгне от с. Мулдава в 7.15ч. Каква е причината да не се изпълнява разписанието, което сте ми изпратили?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител