В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №380

неприключен ремонт на ВиК

Начало
20.08.2020
ID:
380

Опасна улична дупка

Подаден от: Илиан

Място/адрес: ул. „Хаджи Димитър“ 10, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Дойдоха "оставиха си ръцете" отново и си тръгнаха пак за неопределен период от време :)


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител