В процес 150 Приключени 2620

Сигнал №379

Кучета

Начало
20.08.2020
ID:
379

Друго

Място/адрес: 6 ти Януари 7

Описание: До кога този човек Стелиян Стелиянов ул"Охрид" 4 ще се разхожда с едно куче на каишка и още 3 безстопанствени, които вчера нападнаха дете до Чинара.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 15.09.202016:59
    Уважаема г-жо Михайлова, извършена е проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград. Установено е, че на улица ”Охрид” №4 в Асеновград Стелиян Стелиянов отглежда домашен любимец (куче). При проверка в регистъра на община Асеновград се установи, че кучето е регистрирано. На собственика на кучето ще бъде съставено предписание да не извежда на разходка кучето си без каишка и намордник. При неспазване ще бъдат предприети мерки по налагане на административни санкции, съгласно Наредба за овладяване популацията на безстопанствените кучета, регламентиране регистрацията и стопанисването на домашни кучета на територията на община Асеновград.
  • 20.08.202015:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали