В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №377

Контейнери за смет пред домът ми,в неразумна близост

Начало
19.08.2020
ID:
377

Отпадъци/почистване

Подаден от: Наташа Иванова

Място/адрес: Ул.Тунджа 29

Описание: От години нашето сем-во търпи мръсотия точно пред домът ми(една тротоара плочка разстояние от оградата ни), омръзна ни вече да дишаме мършата,вкиснатите отпадъци, прахоляците от дворовете на комшиите да влизат в нас,зимно време по нощите излизам да гася подпалените контейнери от сгурата,където си я изхвърлят комшиите ни. Живеем в район,където по байрямите става ужасно от миризмата на закланите животни,хората си чистят дворовете и хвърлят неща,които запълват контейнерите и хранителните боклуци са по земята.Излезам аз да ги чистя. Почистваща фирма не минава или ако мине чисти само един контейнер,другият прелива. Имаме деца,които растат в мизерна обстановка,мухи и миризми.Не можем да си излезнем в двора,да си отворя дори прозореца да проветря.Молим да се преместят на друго място! Нетърпимо е!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.09.202017:01
    Уважаема г-жо Иванова, извършена е проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград. Установено е, че посочените от Вас контейнери тип „бобър” за битови отпадъци са разположени върху публична общинска собственост. Същите са поставени с решение на комисия, която е определила схема за поставяне на контейнери на територията на Асеновград, както и се обслужват ежедневно от обслужващата фирма. В тази връзка, Вашата молба е неоснователна и не може да бъде уважена. Възложено е на обслужващата фирма да смени амортизираните контейнери, които се намират на улица ”Тунджа” №29 в най-кратък срок.
  • 20.08.202009:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали