В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №376

Незаконно сметище

Начало
19.08.2020
ID:
376

Отпадъци/почистване

Подаден от: Адриан

Място/адрес: Unnamed Road, 4231 Асеновград, България

Описание: 600 метра след новите гробища нивите са превърнати в сметище и покрай пътя е пълно с боклуци


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 26.10.202010:52
    Здравейте! Мястото е почистено на 23.10.20 г.
  • 15.09.202016:30
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че бе извършена проверка на място от служители на Отдел „Екология и околна среда“. Община Асеновград е възложила на сметопочистващата фирма да почисти терена в срок до 18.09.20 г.
  • 19.08.202009:12
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали