В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №374

Непочистени улици

Начало
17.08.2020
ID:
374

Отпадъци/почистване

Подаден от: Дияна Маркова

Място/адрес: ул. „Сава Катрафилов“ 5, 4230 Асеновград, България

Описание: Здравейте, пиша ви по повод безобразното състояние на улица "Иван Вазов" и ул."Индустриална". По тротоара покрай завод "Асенова крепост" са израстнали треви и храсти, които вече стигат до кръста на преминаващите хора и е невъзможно преминаването на бебешки колички . Това е улица в центъра на града , непосредствено зад ЖП гара! Кога ще бъде изчистена от тревите и приведена в нормално състояние ? В още по-лошо състояние е ул." Индустриална" - буренясала, пълна с изхвърлени боклуци с чували. Моля за отговор - кога ще бъдат почистени двете улици и приведени в приличен вид , присъщ за един европейски град ???


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 25.08.202011:56
    Уважаема г-жо Маркова, уведомяваме Ви, че на 19.08.20 г. - 20.08.20 г. бяха окосени зелените площи и беше почистена издънковата растителност на улиците ”Иван Вазов” и „Индустриална”.
  • 17.08.202015:41
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали