В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №373

Неспазване на наредбата за тишина поради новострояща се сграда

Начало
17.08.2020
ID:
373

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Георги Лилов

Място/адрес: ул. „Хан Аспарух“ 18, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Пиша Ви по сигнал №369, като цитирам текста в точка 19 от наредбата. "19. извършването на дейности от битов и стопански характер в жилищните сгради и в близост до тях, с които се нарушава спокойствието на живущите, между 14.00 и 16.00 часа и между 22.00 и 8.00 часа в делничните дни и между 14.00 и 16.00 часа и между 21.00 и 9.00 часа в празничните и почивните дни, с изключение на дейностите по организирано събиране и извозване на битови отпадъци;" Извинете, но сторителството спада към "дейности от битов и стопански характер"


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.12.202021:58
    Уважаеми г-н Лилов, уведомяваме Ви, че беше извършена проверка на място от служители на Дирекция „Инвестиционна политика и устройство на територията“ при община Асеновград. На фирмата, извършваща строително-ремонтни дейности по новостроящата се сграда на улица „Хан Аспарух“ №13 е направено предписание да не създава шум в часовия интервал от 14:00 ч. до 16:00 ч.
  • 17.08.202014:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали