В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №372

Дупка и пропаднала шахта на кръстовище

Начало
15.08.2020
ID:
372

Опасна улична дупка

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II, 4231 Асеновград, България

Описание: Точно преди кръстовището има една пропаднала шахта и изринат асфалт след големия дъдж по миналата седмица...Интересното е, че тази шахта вече се прави за 5-ти път както важи и за дупката. Но след всеки дъжд положението е същото...


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител