В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №371

Изоставен автомобил

Начало
15.08.2020
ID:
371

Друго

Подаден от: Павлин

Място/адрес: Асеновград ул. Рилска 30

Описание: Изоставен автомобил на улица Рилска 30 до детската площадка. Няколко пъти бе поставяна бележка за премахване. Поне от 3 години е там.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 18.09.202008:57
    Здравейте! Комисия, назначена със заповед на кмета за премахване на ИУМПС на територията на община Асеновград, е поставила предписание за доброволно премахване на МПС. След установяване на собственика същото ще бъде премахнато.
  • 17.08.202008:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали