В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №364

Ще има ли скоро отговор на внесена преди повече от година жалба

Начало
12.08.2020
ID:
364

Теч на вода

Място/адрес: ул. "Йордан Йовков" 32

Описание: Здравейте! Преди повече от година входирах жалба с подписка в общинска администрация на Асеновград Според хората, които живеят на номера от 32 до 38 на ул."Йордан Йовков", кв. Долни Воден, главна причина за голямата влага в домовете им е теч от различни участъци но водопроводната мрежа. От "В и К" ЕООД - Асеновград, рабира се отричат причината за голямата влага да е от тяхните тръби. Но, няколкото аварии от спукани тръби на улицата показват друго. Мрежата е стара, износена и много вероятно е д


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител