В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №363

Счупен контейнер за боклук

Начало
12.08.2020
ID:
363

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ивелина Георгиева

Място/адрес: ул. „Капитан Андреев“ 22, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: От две седмици основния контейнер за боклук на повечето къщи на улицата е счупен, липсват му няколко колелца. Виждате на снимката как седи на една страна, съответно уикенда боклука излиза извън него и гледката е грозна. Моля да се оправи/смени контейнера!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 02.10.202013:32
    Уважаема г-жо Георгиева, контейнерът е сменен 17.09.20 г.
  • 18.08.202015:54
    Уважаема г-жо Георгиева, уведомяваме ВИ, че е възложено на сметопочистващата фирма поетапно да подмени контейнерите, който са с нарушена целост.
  • 12.08.202017:00
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали