В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №362

Цялата пътека е със буклуците

Начало
11.08.2020
ID:
362

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ники

Място/адрес: 86 1, 4232 Асеновград, България

Описание: Цялата пътека е със буклуците и строителни материали и мебели и буклуци От кафе Тихия кът има една пътеки от зад там има много буклуци тези санимки са от там има направих адреса така е от месеци


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.10.202013:31
    Здравейте! Районът е почистен в периода 14 – 18.09.20 г.
  • 15.09.202017:05
    Здравейте! Извършена е проверка на място от служители на Отдел „Екология и околна среда“. Община Асеновград ще предприеме действия по ръчно почистване на терена от лица, които полагат обществено полезен труд по чл.12 от ППЗСН към дирекция „Социално подпомагане – Асеновград“, в срок до края на месец септември 2020 г.
  • 11.08.202014:40
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали