В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №361

Ще има ли велоалеи

Начало
11.08.2020
ID:
361

Въпрос

Подаден от: Ники

Място/адрес: Булевард България

Описание: Ще има ли велоалеи в град Асеновград


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител