В процес 147 Приключени 2620

Сигнал №358

Липсващи колела на контейнери на фирма КМД пред магазин Т-Маркет

Начало
10.08.2020
ID:
358

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ани Каварджикова-Николова

Място/адрес: Ур.Арександър Стамболийски 8

Описание: Контейнерите до магазин Т-Маркет 2 броя са без колела и от месец новия асфалт на улицата е надран от постоянното влачене при изхвърляне на боклука. Два пъти звънях на КМД Пловдив, те ме препращат към отговорника в Асеновград, на който също звънях и няма никаква реакция. Моля да съдействие.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител