В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №356

няма щахта

Начало
09.08.2020
ID:
356

Опасна улична дупка

Подаден от: янко кадиев

Място/адрес: ул. „Свети Кирик“ 20 4247 Горни Воден, България

Описание: здравейте на самия път на ул свети кирик няма шахта пропаднала е в шахтата и е опасно вземете мерки за сега има сложена жилетка за видимост че е опасно вземете мерки бързо и самия път е опасен


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител