В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №355

Непочистен Зелен контейнер

Начало
09.08.2020
ID:
355

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ваня Маркова

Място/адрес: ул. „Захарий Зограф“ 13, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Повече от два месеца наблюдавам зеления контейнер на кръстовището на ул. Захари Зограф и ул. Крива зад църквата Св. Богородица, който е препълнен. Интересно е, че жълтият до него се събира периодично - не е ли една събиращата фирма?! Не ми е проблем да се разходя малко повече до този на Рилска, но е странно защо не го събират. И вторият въпрос е има ли намерение общината да постави и сини контейнери?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 14.08.202012:21
    Уважаема г-жо Маркова, уведомяваме Ви, че контейнерите за разделно събиране на отпадъци се обслужват по определен месечен график. Жълтите контейнери се обслужват 2 пъти месечно, а зелените - 1 път месечно.
  • 10.08.202011:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали