В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №353

Разбит главен път

Начало
08.08.2020
ID:
353

Пропаднал път

Място/адрес: кв. Горни Воден, Асеновград, България

Описание: След поредния дъжд главният път е в ужасно състояние. За съжаление това продължава от началото на март. До кога ще търпим това безумие и ще си разбираме колите? Моля вече обърнете сериозно внимание!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 13.10.202012:18
    Здравейте! Строително-ремонтните дейности на обекта вече приключиха и отсечката е асфалтирана.
  • 15.09.202017:20
    Здравейте! Строително-ремонтните дейности на обекта вече стартираха.
  • 18.08.202010:37
    Здравейте! Вече е избран изпълнител. В момента тече срокът за обжалване, след изтичането на който предстои да започнат строително-ремонтните дейности.
  • 10.08.202011:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали