В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №352

Липса на улично осветление на улица Костадин Балтов 10, 11, 12, 13, 14, 15.

Начало
07.08.2020
ID:
352

Друго

Място/адрес: Ул. Костадин Балтов

Описание: Уважаеми Дами и Господа, Моля за предприемане на действия по компетентност за поставяне на осветително тяло на стълба, който се намира на улица "Костадин Балтов" 14, гр. Асебивград. Липсата на осветително тяло на този стълб засяга пряко всички жители, които живеят на адресите на улицата с номера 10, 11, 12, 13, 14, 15 и 16.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.09.202016:46
    Уважаема г-жо Марчева, уведомяваме Ви, че бе извършена проверка на посочения от Вас адрес. На цялата улица „Костадин Балтов“ не бе открита неизправност в осветлението или липса на осветление на стълб, поради която жителите, живееещи на горепосочената улица с номера от №10 до №16 в Асеновград да нямат осветление. Предстои бъдеща подмяна на старите осветителни тела с нови. Това ще доведе до по-добра осветеност на всички улици на територията на Асеновград.
  • 10.08.202011:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали