В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №351

Изоставен на тротоар автомобил

Начало
06.08.2020
ID:
351

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Любомир Върбанов

Място/адрес: ул. „Хан Аспарух“ 11, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Автомобилът на снимката не се използва от няколко месеца и е паркиран ден и нощ на тротоарната площ. Моля да бъде проверено състоянието на регистрацията му и собственикът му да бъде предупреден да вземе необходимите мерки за освобождаването на пешеходното пространство.Благодаря Ви предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 02.10.202013:17
    Уважаеми г-н Върбанов, при извършена проверка на улица "Хан Аспарух" №11 се установи наличието на автомобил - марка "Нисан" с рег. №РВ0366ВС. Собственикът на моторното превозно средство (МПС) е в чужбина. Залепено е съобщение за доброволно премахване на заетата площ.
  • 10.08.202011:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали