В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №349

Опасно дърво

Начало
05.08.2020
ID:
349

Паднало дърво

Подаден от: Севда

Място/адрес: улица „Книжна фабрика“, ЖК Запад, Асеновград

Описание: Здравейте, Пред вход А на блок Орбита има дърво, което е в лошо състояние. При по ветровито време, започват да се откъсват клони и да падат от високо. Живущите там се притесняваме да не падне. Бихте ли взели някакви мерки? Благодаря предварително!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 04.01.202115:40
    Здравейте! Дървото е премахнато!
  • 14.10.202016:14
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че за дървото, намиращо се пред вход А на блок "Орбита" има издадена заповед от кмета на община Асеновград за премахване. Ще бъде възложено на фирма изпълнител да премахне дървото в есенно-зимния период.
  • 06.08.202008:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали