В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3472

Проблемна шахта

Начало
14.06.2024
ID:
3472

Опасна улична дупка

Подаден от: ХАСАН ЮСЕИН

Място/адрес: кв. Долни Воден, ул. „Крайречна“ 7, 4250 Асеновград, България

Описание: Здравейте! Както е видно и на снимките тази шахта е в това състояние вече доста време и създава предпоставки за ПТП. Моля, в най-кратък срок да се отстрани проблема


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител