В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №347

Възмутен съм от случващото се в градския басейн

Начало
04.08.2020
ID:
347

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Николай Пейков

Място/адрес: ж.к. Баделема 13, 4230 Баделема, Асеновград, България

Описание: Уважаеми д-р Грудев, Възмутен съм от случващото се в градския басейн стопанисван от Общината ! От няколко дни все по нарастваща тумба от младежи на видима възраст между 10 и 25г.: Вдига невъобразим шум; Откровено не спазва ясно изписаните правила за ползването на басейна; Скачат безугледно без да се съобразяват , че има малки деца и или възрасти хора; Не спазват елементарни правила за хигиена- бански к сапун, тоалетна и други. Изумен бях когато Видях в басейна младеж с дълги явно възмръсни


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 15.09.202016:33
    Уважаеми г-н Пейков, още в същата седмица, след подаване на жалбата са предприети мерки. Назначена е дневна охрана от охранителната фирма. Не се допускат лица, които са в неприличен външен вид (без необходимото за това облекло).
  • 05.08.202009:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали