В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3453

Паркирането по Тротоарите

Начало
07.06.2024
ID:
3453

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: Център, ул. „Гонда вода“ 2, 4230 Асеновград, България

Описание: От името на жителите на ЖК Изток, ул. Гонда Вода, бих искал(а) да подам молба за монтиране на антипаркинг колчета по тротоарите на нашата улица. Проблемът с неправилното паркиране на автомобили върху тротоарите значително затруднява придвижването на пешеходците, особено на възрастните хора и майките с детски колички. Тротоарите често са блокирани от паркирани автомобили, което принуждава пешеходците да слизат на пътното платно, създавайки опасни ситуации и за тях, и за шофьорите. Монтирането на антипаркинг колчета ще предотврати неправилното паркиране и ще осигури свободното и безопасно преминаване на пешеходците по тротоарите. Това не само ще подобри безопасността, но и ще допринесе за поддържането на чист и подреден градски облик. Надявам се, че ще вземете под внимание нашата мо


Статус: В процес