В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3450

Опасност

Начало
06.06.2024
ID:
3450

Опасна улична дупка

Подаден от: Костадин Атанасов

Място/адрес: Бул. България 3

Описание: Липсва настилката на улицата! В дивия запад ли сме или на луната? Пеизажа е точно лунен! Кога ще се асфалтира? Стига сте бездействали!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 16.07.202412:52
    Уважаеми г-н Атанасов, направена е количествено-стойностна сметка за ремонта на междублоковото пространство в посочения от Вас участък. При наличие на финансова възможност, ще бъде извършен ремонт.
  • 07.06.202408:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали