В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3436

Кратер на “новоположения асфалт”

Начало
03.06.2024
ID:
3436

Опасна улична дупка

Място/адрес: Захари Стоянов 50

Описание: Огромна дупка на средата на пътното платно, образувала се след ВиК авария. Новополеният асфалт е вече опасен не само за колите, но и за преминаващите пешеходци, особено вечер, когато улицата е потънала в тъма. Моля, вземете своевременни мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител