В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3433

Окветление

Начало
02.06.2024
ID:
3433

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Офис Спиди Ул 'Гоце Делчев '91

Описание: На 15.03 подадох сигнал с номер 3223 за осветлението на ул Книжна фабрика 13. До момента няма никакъв отговор и реакция от страна на общината. Подавам втори сигнал и очаквам бързи действия за решаване на проблема.


Статус: В процес