В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №343

Има детска площадка но люлките липсват,пейките също

Начало
03.08.2020
ID:
343

Друго

Място/адрес: ул. „Асенова крепост“ 29, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Липсават люлки,липсват пейки,около пързлката/и тя е в окаяно състояние/е мръсно и пълно с непочистени изсъхнали листа от дърветата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 12.08.202016:26
    Здравейте! В регистъра на община Асеновград на посоченото от Вас място няма регистрирана детска площадка, която да е изградена и да се поддържа от лицензирана фирма. Вероятно съоръженията са поставени по инициатива на граждани. В случая община Асеновград няма ангажимент към поддържането на им.
  • 04.08.202010:38
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали