В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3429

Дупки

Начало
01.06.2024
ID:
3429

Опасна улична дупка

Подаден от: Анелия Димова

Място/адрес: Асеновград , кв. Изток , бл.1

Описание: Моля, да се асфалтира ( да се запълни, закърпи...). При всеки дъжд се получава голямо "езеро". Водата се събира. Друг е проблемът, че асфалта е много разрушен, липсва и дупката расте постоянно.


Статус: В процес