В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3423

Блокиран от автомобили на трупчета тротоар до детска градина "Слънце"

Начало
30.05.2024
ID:
3423

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: Център, ул. „Хан Аспарух“ 30, 4231 Асеновград, България

Описание: Здравейте, в непосредствена близост (5-10метра от входа на детската градина) тротоара е блокиран напълно от повредени автомобили на трупчета. Това възпрепятства минаването по тротоара и кара децата, както и родителите да ходят на улицата, където колите минават на сантиметри от тях. До автомобилите няма никакво място за минаване. Това е недопустимо и то точно до входа на детска градина! Ежедневно излагаме децата си на риск всеки път когато ги караме и забираме от градината, заради купчина ламарина просната на тротоара. Моля да бъдат взети мерки възможно най-скоро!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.07.202414:28
    Здравейте, при извършената проверка на ул. "Хан Аспарух" №30 се установи наличието на два броя разкомлектовани моторни превозни средства (МПС), едното от които е с чужд рег. №LE04TFX. Залепени са уведомления за доброволно премахване в 14-дневен срок. На място ще се извърши повторна проверка и ще се предприемат действия по принудителното преместване на МПС, в случай, че същите не бъдат премахнати доброволно в упоменатия срок.
  • 31.05.202408:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали