В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3420

Паднали и виснали клони

Начало
30.05.2024
ID:
3420

Паднало дърво

Място/адрес: ГР. АСЕНОВГРАД, УЛ. КНИЖНА ФАБРИКА 3, БЛ. ГЕОЛОЖКИ (ЗАДБЛОКОВО ПРОСТРАНСТВО)

Описание: Дърветата, които са зад блок "Геоложки" - три чинара имат нужда от кастрене, защото клоните се опират в кабелите на ЕВН, отделно има детска площадка и има опасност от падане на тези клони.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.07.202422:29
    Здравейте, извършена е проверка от служители на отдел „Екология и околна среда“ (ЕОС). Установи се, че само 1 (един) брой от чинарите, находящи се зад жилищния блок, има нужда от подкастряне и премахване на сухи клони. Това ще бъде възложено на фирма за изпълнение през есенно–зимния период.
  • 31.05.202408:14
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали