В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №342

Непочистени листа

Начало
03.08.2020
ID:
342

Отпадъци/почистване

Място/адрес: ул. „Асенова крепост“ 29, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Сутрин се мете тротоара,но не и около дърветата,след като духне дори лек вятър листата се пръскат по цялата улица.До едно от дърветата вече месец и повече стоят изпочупени стъкла.Кога ще се почистят листата около дърветата и кога ще се премахната стъклата?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.10.202013:33
    Здравейте! Мястото е почистено. Веднъж седмично се почистват листата, а всеки ден се метат тротоарът и района около него.
  • 15.09.202016:41
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че ще възложим на сметопочистващата фирма да почисти района около улица „Асенова крепост“ №29.
  • 04.08.202010:37
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали