В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3410

Нарушена общинска собственост

Начало
27.05.2024
ID:
3410

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Мария Кирева

Място/адрес: Кв Запад зад ресторант Хелиос/Елит

Описание: На Масите със пейките им бяха откраднати дъските ,и по този начин металните рамки създават предпоставка за злополука тъй като в непосредствена близост има детска площадка, моля да бъдат ремонтирани или сменени със нови тъй,като ежедневно се използват от живущите във квартала !


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител