В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №341

Неспазване изискването за носене на маски в закрити обекти

Начало
03.08.2020
ID:
341

Друго

Подаден от: Зоя Стоянова

Място/адрес: Асеновград,ул."Никола Вапцаров" №1

Описание: Моля да бъде извършена проверка в обект-хранителен магазин "Маги" на ул. "Никола Й. Вапцаров" №1, поради непрекъснато допускане на клиенти без маски в обекта и неизползване на маски от персонала - маските не се носят правилно и на практика персоналът е също без маски!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.09.202017:10
    Уважаема г-жо Стоянова, относно подадения от Вас сигнал, от РЗИ - Пловдив отговориха следното: Служители на РЗИ - Пловдив, съвместно с представител на РУ - Асеновград, извършиха 2 проверки - съответно, на 05.08.20 г. и на 13.08.20 г. - на хранителен магазин „Маги“, намиращ се на адрес: Асеновград, улица „Никола Й. Вапцаров“ №1. Констатирано е, че в момента на проверката персоналът и клиентите на магазина са с поставени маски за лице. Осигурени са допълнително маски, за предлагане на посетителите. На входа на магазина е поставен антибактериален гел дезинфектант А1 за ръце, а на касата - спрей за бърза дезинфекция на критичните точки в обекта – „Чисто“, разрешен от Министерството на здравеопазването, който е в срок на годност.
  • 10.08.202011:41
    Уважаема г-жо Стоянова, сигналът Ви е изпратен по компетентност до РУ - Асеновград и РЗИ - Пловдив.
  • 04.08.202010:35
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали