В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3408

Опасна детска пързалка

Начало
27.05.2024
ID:
3408

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Кристалина Петлова

Място/адрес: Ул. Свобода

Описание: Здравейте! Детската пързалка на т. нар. Кметска площадка има опасни дупки по ламарината, на които децата могат да се нареждат при спускане. Моля да се вземе някакво решение, преди да е пострадало някое дете. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител