В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3407

Липса на улично осветление

Начало
27.05.2024
ID:
3407

Неработещо улично осветление

Подаден от: Богослава Ламбрева

Място/адрес: с.Патриарх Евтимово

Описание: От сряда ,22.05.24г.,в почти половината село липсва улично осветление,откъм страната на Асеновград до центъра. Това е проблем, който възниква при всяка буря.


Статус: В процес