В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3401

Липса на улично осветление

Начало
22.05.2024
ID:
3401

Неработещо улично осветление

Подаден от: Мария

Място/адрес: Бул. България 24

Описание: От седмица вечер липсва улично осветление на бул. България 24 и това е предпоставка за ПТП,особено след пороя тази вечер.


Статус: В процес