В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №340

Детска площадка в кв. Изток

Начало
03.08.2020
ID:
340

Опасна детска площадка

Подаден от: Atanas Petkov

Място/адрес: кв. Изток бл.11 вх.А

Описание: Здравейте! Отново ви пиша за детската площадка до блок 10,11,12 А,Б,В,Г.Обещанието на общината беше че до края на месец Юли,ще бъде извършен цялостен ремонт,така че да бъде пригодена и оборудвана за децата. Е уви месеца мина и нищо,ако смятате че шест пеики са ремонт и децата могат да играят на тях, Браво. Това ако е ремонт! Няма парапети, няма достатъчно съоражения за децата, всичко е пръст ипри наи малкият дъжд става кал.Е ако това е обещаното БРАВО и от името на живущите Благодарим.Има снимки


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител