В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3398

Остатък от стълб

Начало
21.05.2024
ID:
3398

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Мария Шевкед

Място/адрес: Център, ул. Цар Иван Асен II 61, 4230 Асеновград, България

Описание: На средата на тротоар срещу магазин БББ има остатък от метален стълб, който не е добре отрязан и е потенциално опасен за пешеходците. Добре ще бъде да се премахне като се изреже в основата.


Статус: В процес