В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3395

Труднопроходим път в рамките на населено място

Начало
20.05.2024
ID:
3395

Пропаднал път

Подаден от: Росица Ангелова

Място/адрес: RWXP+RJ Мостово, България

Описание: Пътят по ул. Стефан Караджа е труднопроходим и опасен през всички сезони. Няма никаква настилка, тревата е висока и не се виждат високите камъни на места. При валежи пътят става хлъзгав, образуват се дълбоки коловози и нерядко причиняват щети по превозните средства. Изпращам Ви снимка от последната щета на автомобила ми. Моля, за адекватни мерки.


Статус: В процес