В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №3392

Неработещо улично осветление

Начало
20.05.2024
ID:
3392

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Бузлуджа 26

Описание: На 15.04.24 година подадох сигнал с Ваш Вх. н. 3302/15.04.24 за неработещо улично осветление пред къща, находяща се на ул. Бузлуджа 26. Доколкото ми е известно- отстраняването на проблема изисква 1 месец, който видно от настоящия сигнал е изтекъл. Моля, да получа отговор кога ще бъде отстранен проблема.


Статус: В процес