В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3391

Транспортна схема

Начало
20.05.2024
ID:
3391

Предложение

Място/адрес: Офис Спиди Ул 'Гоце Делчев '91

Описание: Моля да бъде актуализирана транспортната схема и действащите разписания на автобусите до Пловдив и до всички села в Асеновградска община.


Статус: В процес