В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3390

Повреден бетонен капак на шахта

Начало
20.05.2024
ID:
3390

Пропаднал път

Подаден от: Костадин Атанасов

Място/адрес: Ул. Гоце Делчев 17

Описание: Опасни капаци на шахти в границите на парк с детска площадка. Има отвори в които може да пропадне дете или възрастен да счупи крак. Намират се на ул. Гоце Делчев срещу номер 17


Статус: В процес