В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №339

Оплакване

Начало
02.08.2020
ID:
339

Отпадъци/почистване

Подаден от: Мария

Място/адрес: Асеновград

Описание: Безразборно изхвърляне на битови и строителни отпадъци, извън контейнера. Поради новозаселилите се граждани, един контейнер не е достатъчен. Моля да ни бъдат осигурени контейнери.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 17.08.202010:04
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че служители на Отдел „Екология и околна среда“ към община Асеновград извършиха проверка на място. Възложено бе на сметопочистващата фирма да почисти разпилените отпадъци около контейнерите на кръстовището на улиците „Генерал Дандевил“ и „Солунска“. На 07.08.20 г. районът беше почистен. Съдовете за отпадъци се обслужват ежедневно, като в близост до Вашето местоположение в двете посоки по улицата са разположени и други контейнери.
  • 04.08.202010:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали