В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3382

Не работи бутона на пешеходния светофар

Начало
15.05.2024
ID:
3382

Неработещ светофар

Подаден от: Костадин Атанасов

Място/адрес: Шести Януари 12

Описание: Бутона на пешеходния светофар не функционира. На мястото ежедневно пресичат ученици.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител