В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3381

Копчето на светофара все още не работи

Начало
14.05.2024
ID:
3381

Неработещ светофар

Място/адрес: Асеновград,ул."6-ти януари"

Описание: От 10-на дни копчето на светофара не работи,обърнете внимание,от там минават много деца!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител