В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №338

Неработещо осветление

Начало
01.08.2020
ID:
338

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Асеновград, ул. Асен Карастоянов 13

Описание: От доста време уличната лампа на посочения адрес не свети


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител