В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3376

пропална път

Начало
11.05.2024
ID:
3376

Пропаднал път

Подаден от: Онур

Място/адрес: кв.Долни Воден ул.Ангел Кънчев №10

Описание: Здравейте пиша Ви за трети път за тоя пропаднал път, един път е отремонтирана некачествено по време на избори сега никой не се отзовава на място, след като е пропаднал пак. След всеки дъжд пропада повече не мога да си изкарвам колата от гаража за да ходя на работа, винаги се правят работи на половина и затова са потърпевши гражданите, а общината се хвали за напревена улица. БРАВО!


Статус: В процес