В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3375

Липсва мантинела

Начало
09.05.2024
ID:
3375

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Светлана Семерджиева

Място/адрес: Моста на пазара, Асеновград

Описание: Здравейте, от доста време липсват две пана от мантинелата на моста на пазара ( посока от Автогарата към църквата Св. Атанас). Мястото е директно до стълбите, водещи към големия парк, и очевидно умишлено мантинелата там е била премахната, за да може граждани да пресичат неправомерно. Мостът е достатъчно тесен и видимостта за шофьорите доста ограничена- така пресичащи граждани са заплаха за себе си и околните. Ще е добре да се ремонтира, за да не се стигне до жертви. Благодаря.


Статус: В процес