В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №3372

Паркиране на тротоар до разпределителни кутии овергаз

Начало
08.05.2024
ID:
3372

Друго

Място/адрес: Център, ул. „Княз Борис I“ 8A, 4231 Асеновград, България

Описание: От известно време тротоарът между вх А и вх Б се изпозлва за паркинг от собственик на автомобил с рег.номер РВ 8555 НВ. Проблемът е, освен,че общинския тротоар не може да използва попредназначение и плочките се разбиват от гореописяният автомобил, той бива паркиран точно до разпределитените кутии на Овергаз. При изтичане на газ може да стане изключително голям проблем и да бъдат застрашени живущите и преминаващите граждани. Моля да вземете навременни мерки за предотвратяване на този риск.


Статус: В процес